Płatności

Bezpieczne i szybkie płatności. Naszym Klientom oferujemy bezpieczne i szybkie formy płatności. Wybierz tą, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom. Operatorem płatności elektronicznych i naszym parterem jest PayU.

Przelewy natychmiastowe PayU – Możesz skorzystać z zautomatyzowanych przelewów poprzez system PayU. Wybierając tę formę płatności, wpłata zostanie automatycznie rozliczona na naszym koncie.

Karty płatnicze i kredytowe – PayU oferuję również płatności z wykorzystaniem kart płatniczych. Jeżeli wybierzesz tę opcję płatności w systemie PayU, zaznacz odpowiednią usługę i postępuj zgodnie z instrukcjami.

BLIK – Możesz również płacić szybko i wygodnie korzystając z kodów BLIK. Tę formę płatności, również wspiera PayU.

Raty PayU – Jeżeli chcesz zapłacić w systemie ratalnym, bądź z odroczonym terminem płatności, wybierz PayU „twisto” lub „PayPo”. Diforo nie ma wpływu na zakres oferty związanej i oferowanej przez PayU w ramach tych usług. Wszelkie formy kredytowania i płatności odroczonych w tym zakresie, mogą być związane z dodatkowymi kosztami, których wysokość jest określona przez usługodawcę, kredytodawcę.

Gotówka – W przypadku chęci odbioru osobistego istnieje również możliwość płatności w formie gotówkowej.

W przypadku rozwoju usług pośrednictwa płatności oferowanych przez PayU będziemy wdrażać wszelkie nowe możliwości płatności, jeżeli tylko przyczynią się do wygody i bezpieczeństwa naszych klientów.

Przy dokonywaniu każdej transakcji zawsze sprawdzaj, czy korzystasz z bezpiecznego i szyfrowanego łączą internetowego (znaczek kłódki w twojej przeglądarce).