Koszty dostawy

Dbając o wygodę naszych klientów, proponujemy Wam dwie najbardziej popularne i bezpieczne formy dostawy naszych produktów. Możecie skorzystać z paczkomatów firmy InPost lub wybrać sprawdzone przesyłki kurierskie firmy UPS.

Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 15:00, będą błyskawicznie wysłane, jeszcze tego samego dnia, po potwierdzeniu płatności. Produkty zamówione w weekendy i dni wolne od pracy, wyślemy w następnym dniu roboczym. Ogólny czas realizacji zamówienia to 12/24 godz.

Paczkomaty InPost.
Jeżeli cenisz sobie wygodę i chcesz mieć całkowitą kontrolę, nad czasem, w którym odbierzesz swoje zamówienie, wybierz Paczkomaty. Paczkę z produktami, możesz odebrać w dowolnie wskazanym miejscu 7 dni w tygodniu i 24 godz. na dobę. 

Przesyłki kurierskie UPS.
Jeżeli natomiast chcesz, by twoje zamówienie było dostarczone do rąk własnych, zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę „kurierem” UPS.

Ubezpieczanie i bezpieczeństwo.
Nie ważne, jaką usługę wybierzesz, każda dostawa jest ubezpieczona, a twoja przesyłka jest bezpieczna. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą zapewniamy pełne wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.

Odbiór w sklepach:
Nasze produkty są również dostane u naszych autoryzowanych partnerów. Jeżeli chcesz odebrać produkt osobiście, skontaktuj się z nami i wybierz dogodny punkt odbioru.

Koszty przesyłek i realizacji zamówień.
Wszystkie zamówienia są realizowane i wysyłane bez naliczania jakichkolwiek kosztów za transport i usługę. Każdy nasz produkt dostarczymy do Ciebie za 0 zł.