close

Menu

Właściwości regeneracyjne i przeciwzapalne srebra.

Srebro od pewnego czasu jest jednym z podstawowych kruszców którymi pokrywa się sprzęty medyczne, jego właściwością są silnie bakterio oraz grzybobójcze. Główka Diforo Fairy została pokryta w pełni srebrem, podczas zabiegu głowica jest rozgrzewana do 42 stopni aby uwolnić jony srebra które przyklejają się do twoich komórek powodując zahamowanie widzialnia enzymów niezbędnych do życia mikrobów i w ten sposób je unieszkodliwiając.

Zabiegi pielęgnacyjne z użyciem Fairy Ag polecamy szczególnie dla osób z cerą wrażliwą, stanami zapalnymi oraz skłonnością do trądziku. Oczywiście tym bardziej polecamy Fairy Ag jeśli nie posiadasz problemów skórnych aby w pełni wykorzystać srebro i upiększyć cerę.

Warto podkreślić, że srebro znalazło zastosowanie również w niekonwencjonalnej medycynie ajurwedyjskiej jako środek w leczeniu stanów zapalnych.

Korzyści wynikające z używania srebra
Jedną z korzyści to na pewno baterio oraz grzybobójcze właściwości, kolejną bardzo ważną właściwością srebra jest poprawa wyglądu i stanu skóry. Dzięki tym pomaga w leczeniu nieestetycznych zmian na skórze.  

Srebro zalecane jest w:
Walce z trądzikiem,
Silnej regeneracji po zabiegach laserowych,
Peelingach chemicznych,
Niwelowaniu niedoskonałości skóry,
Łagodzeniu objawów cery problematycznej.

Was this blog post helpful to you?

    
Diforo

Author: Diforo

0 subscribers
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi postami i Blogiem. Wszyscy w Diforo czerpiemy ogromną radość z pracy, jaką wkładamy w postrzeganie naszych produktów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i komentowania. Wasze opinie i uwagi to najcenniejsze dane, jakie pomogą nam produkować jeszcze lepsze urządzenia pielęgnacyjne i kosmetyczne.
No comments at this moment
close

Wylogować się