close

Menu

Właściwości odmładzające i pielęgnacyjne złota.

Złoto jest znane od lat jako metal szlachetny który cofa efekty starzenia, dzięki niwelowaniu zmarszczek. Zabiegi przy użyciu złota to najczęściej wybierana metoda pielęgnacji, Diforo Fairy Au pokryty prawdziwym złotem dzięki funkcji mezoterapii oraz podgrzewanej złotej głowicy wspomaga stymulację syntezy kolagenu.  

Migracja składników:
Budowa cząsteczek złota przyspiesza migrację składników aktywnych w głąb skóry silnie pobudzając i regenerując, oraz dodatkowo działa antybakteryjnie. Zabiegi przy użyciu Diforo Fairy Au działają także wspomagająco na  wchłanianie substancji. Dzięki mezoterapii, złotu, czerwonemu światłu oraz wibracją substancje  docierają do głębszych warstw naskórka.   

Właściwości złota:
Właściwości zdrowotne złota są doceniane od wielu lat, leczenie znane było w Chinach około II w p.n.e., a w Europie od 1890 roku. Z racji braku toksyczności i szkodliwości biologicznej, złoto jest stosowane w medycynie. Nanozłoto wykorzystywane jest również przy produkcji produktów pozwalających na szybsze wnikanie składników odżywczych w głąb skóry, co zapewnia intensywne nawilżenie oraz likwidację zmarszczek. W starożytności złoto było uważane za minerał mający cudowne właściwości przywracania zdrowia i młodości.

Was this blog post helpful to you?

    
Diforo

Author: Diforo

0 subscribers
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi postami i Blogiem. Wszyscy w Diforo czerpiemy ogromną radość z pracy, jaką wkładamy w postrzeganie naszych produktów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i komentowania. Wasze opinie i uwagi to najcenniejsze dane, jakie pomogą nam produkować jeszcze lepsze urządzenia pielęgnacyjne i kosmetyczne.
No comments at this moment
close

Wylogować się