close

Menu

Przełom w elektryzowaniu włosów. Suszarka z emiterem plazmowym.

Jeśli uda się nam zneutralizować jony dodatnie oraz ujemne jednocześnie, czyli zastosować jonizację plazmową mamy do czynienia z powietrzem, które w naturalny sposób nie spotyka się z innymi jonami na twoich włosach i nie powoduje wyładowań elektrycznych, co za tym idzie koniec z elektryzującymi się włosami podczas suszenia.

Struktura włosa
Warto zwrócić uwagę na jonizację nie jako jedynie efekt puszenia się włosów, ale także jako czynnik, który powoduje niszczenie struktury chitynowej włosów. Połączenie wysokiej temperatury, plus mikro-wyładowania elektryczne, które powstają pomiędzy włosami, jest to rzecz, której należy unikać. Każdorazowe przegrzanie oraz potraktowanie prądem doprowadza do ciągłego uszkadzania włosa nie tylko na zewnątrz ale także od środka.    

Neutralne ładunki

Suszarka Diforo Leste jako jedyna profesjonalna suszarka na rynku posiada w swojej głowicy wmontowany generator jonizacji plazmowej. Jonizacja jest zjawiskiem powstawania kationów+ lub anionów-, jony te są naładowane dodatnio lub ujemnie. Tak powstałe ładunki poszukują swoich przeciwieństw (przyciągają się), dzięki konstrukcji wylotowej pod kontem 90 stopni oraz dodatkowym specjalnie wyprofilowanym przegrodom wewnątrz główki łączą się, aby do twoich włosów docierały już tylko odelektryzowane neutralne ładunki.

Temperatura
Bardzo ważnym aspektem przy suszeniu włosów jest temperatura, która wpływa  na wygląd oraz strukturę włosa.  Należy pamiętać iż suszenie włosów przy użyciu słabego nadmuchu i wysokiej temperatury bardzo rozgrzewa włosy doprowadząjąc do uszkodzenia, otwarte łuski włosa powodują iż włosy tracą blask stają się chropowate i podatne na łamanie.   

Was this blog post helpful to you?

    
Diforo

Author: Diforo

0 subscribers
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi postami i Blogiem. Wszyscy w Diforo czerpiemy ogromną radość z pracy, jaką wkładamy w postrzeganie naszych produktów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i komentowania. Wasze opinie i uwagi to najcenniejsze dane, jakie pomogą nam produkować jeszcze lepsze urządzenia pielęgnacyjne i kosmetyczne.
No comments at this moment
close

Wylogować się