close

Menu

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego. To najskuteczniejsza, ale i najdelikatniejsza forma peelingu.

Peeling kawitacyjny to peeling ultradźwiękowy, dzięki któremu bezpiecznie usuniemy martwy naskórek pobudzając skórę do wytworzenia nowego. Zabieg ten regeneruje oraz głęboko pielęgnuje i oczyszcza nie powodując efektów ubocznych.

Kawitacja
Kawitacja są to fale ultradźwiękowe które przy zetknięciu z wodą powodują wytworzenie mikroskopijnych pęcherzyków wypełnionych powietrzem. Dzięki tak dużej częstotliwości i tysiącom mikroskopijnych pęcherzyków następuje głębokie oczyszczenie naskórka, likwidując zanieczyszczenia takiej jak wągry i zaskórniki.

Jednym z ciekawych efektów jest wpływ na zmniejszenie wytwarzani melaniny, dzięki czemu Diforo Rives niweluje przebarwienia na skórze, dlatego zalecany jest przy wrażliwej, delikatnej skórze, która przejawia skłonności do przetrawień. Stosujemy go też przy oczyszczeniu skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach, dekolcie czy plecach.

Funkcje peelingów kawitacyjnych
Niektóre urządzenie posiadają kilka rodzajów (częstotliwości) fal dobranych dla różnych zabiegów. W Peelingu Kawitacyjnym Diforo Rives posiadamy cztery tryby: funkcja peelingu, oczyszczania, nawilżania oraz liftingu twarzy. Dodatkowo zastosowano w peelingu kawitacyjnym funkcję mikroprądów, aby aktywnie stymulować kolagen i włókna głęboko pod skórą, dzięki takim zabiegom oczyszczamy oraz liftingujemy jednocześnie. Funkcja oczyszczania powinna towarzyszyć nam min. raz w tygodniu, aby po ciągłym nakładaniu różnego rodzaju kosmetyków odetkać zatkane pory skóry i przygotować na zastosowanie częstotliwości  przeznaczonej do nawilżania.

Mikroprądy aktywacja i pobudzenie kolagenu
Stymulacja mikroprądami które są dla nas praktycznie niewyczuwalne, ale intensywnie pobudzają krążenie skóry co wymusza naturalną odbudowę tkanek. Jeśli peelingi kawitacyjny nie posiada funkcji mikroprądów jest tak naprawdę ograniczony do działania na wierzchniej warstwie naskórka, dlatego warto skierować swoją uwagę na bardziej rozbudowane urządzenie.  

Oczyszczanie wraz z nawilżeniem zalecane przy używaniu pudrów do twarzy.  
Puder do twarzy ma skłonności do blokowania porów skóry, dużo kobiet rezygnuje z pudrów, ponieważ obawia się, że ich skóra nie będzie mogła oddychać. Połączenie pudru z sebum u właścicielek skóry tłustej lub mieszanej może spowodować zablokowanie gruczołów łojowych co bardzo negatywnie wpływa na kondycję naszego naskórka. Wysuszanie przez niektóre pudry może doprowadzać do wytwarzania się bakterii w zablokowanych porach, co jak nie trudno się domyślić także nie jest  dobre dla naszej skóry.

Nie stanowi to żadnego problemu, jeśli regularnie dbamy o skórę oczyszczając ją przy pomocy peelingu kawitacyjnego Diforo Rives, głębokie oszczanie odblokuje zatkane pory i uwolni nas od pozostałości pudru zmieszanego z sebum, następnie powinniśmy przejść do zabiegu peelingującego aby na sam koniec zastosować częstotliwość przystosowaną do intensywnego nawilżenie.

Zalety stosowania peelingu kawitacyjnego:
dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi, dekoltu i pleców,
zabieg bezpieczny przy skórach naczyniowych i wrażliwych,
rozjaśnienie przebarwień
efekt odświeżonej i zregenerowanej skóry,
dotlenienie wierzchniej warstwy naskórka
głębokie nawilżenie skóry wraz z wtłoczeniem
zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych umożliwiające wtłaczanie substancji aktywnych,
widoczne zwiększenie efektywności zabiegów kosmetycznych,
eliminacja zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych poprzez stymulację kolagenu,
likwidacja worków i cieni pod oczami poprzez poprawę krążenie krwi i limfy,


Przeciwwskazania:
ciąża,
choroby nowotworowe,
rozrusznik serca,
stany zapalne, zakaźne.
 

Was this blog post helpful to you?

    
Diforo

Author: Diforo

0 subscribers
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi postami i Blogiem. Wszyscy w Diforo czerpiemy ogromną radość z pracy, jaką wkładamy w postrzeganie naszych produktów. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i komentowania. Wasze opinie i uwagi to najcenniejsze dane, jakie pomogą nam produkować jeszcze lepsze urządzenia pielęgnacyjne i kosmetyczne.
No comments at this moment
close

Wylogować się