Szczoteczka
Diforo

PROSTOTA
I ELEGANCJA

Kompletny zestaw stanowi piękną kompozycję i nawiązuję do uczucia relaksu i odprężenia. Włosie szczoteczki wygląda jak delikatny rozkwitający kwiat. To nie tylko funkcjonalne urządzenie, kompozycja stanowi również dopełnienie każdej łazienki i jest pięknym elementem dekoracyjnym.

SYSTEM OBROTOWYCH
KULEK MAGNETYCZNYCH

System Xsound Pulse Technology odwzorowuję naturalny sposób czyszczenia i masowania skóry dłońmi, w połączeniu z technologią impulsów sonicznych szczoteczka osiąga lepszy efekt oczyszczania, delikatnie złuszczając martwe komórki skóry, odblokowuje pory, usuwa pozostałości makijażu oraz zabrudzenia i sebum. Dzięki temu zabiegowi skóra zostaje wygładzona i staje się jędrna, co poprawia wchłanianie ulubionych preparatów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Doskonale sprawdza się również w zapobieganiu i leczeniu trądziku.

CODZIENNA PIELĘGNACJA TO ZDROWA I PROMIENNA SKÓRA

Technologia
magnetoterapii

24 różne
rodzaje włosia

System obrotowych
kulek magnetycznych

tryby pracy

tryb funkcji
pamięci

BAZA Z ŁADOWANIEM MAGNETYCZNYM

Wraz ze szczoteczką otrzymasz funkcjonalną i gustowną bazę służącą również jako magnetyczna ładowarka. Wystarczy położyć szczoteczkę na miejscu, by zainicjować proces ładowania. Wyprofilowany kształt sam dopasuję złącza służące do ładowania urządzenia. Podstawka posiada również specjalny otwór służący do odprowadzania nadmiaru wody.

Kolory

FIOLET

+ Srebrna Stacja

Gdzie Kupić

Biały

+ Złota Stacja

Gdzie Kupić

Biały

+ Srebrna Stacja

Gdzie Kupić